ver: 0.33

Amused To Death

(CD)

Wykonawca:
(6)
39,99 zł
36,49 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Posłuchaj mp3
Dane szczegółowe
Opinie klientów (9)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 4
12.07.2016
Amused To Death
marekz_5
Płytę zakupiłem głównie dla smaczków akustycznych. Płyta jak to u Watersa - zaangażowana społecznie itp, dość pompatyczna , wymaga skupienia. Three Wishes - powala efektami akustycznymi, myślałem że to trzęsienie ziemi ( przy dobrym zbasowanym sprzęcie ). Wg mnie najlepsze są pierwszy utwór i 3 ostatnie ( szczególnie Miracle ).
  • 2
04.07.2016
Dobre stereo - słaba muzyka
buda102
Bardzo dobra płyta do sprawdzenia sprzętu. Dobrze zrealizowana. Ale niestety słabe kompozycje - przerost formy nad treścią.... Za dużo efektów za mało muzyki... Zaznaczam, że to subiektywna ocena miłośnika Pink Floyd.... :)
  • 5
12.05.2016
WOW
TafelPP
Na co dzień nie słucham tego typu muzyki, a płytę dostałem w prezencie. Coś niesamowitego! To właśnie jest dobra muzyka ;)
09.04.2016
Brylant !!!
janusz stebliński
Miałem pierwsze wydanie z 92' roku, teraz kupiłem to nowe wydawnictwo , zremasterowane. Nie widzę większej różnicy w jakości odtwarzania, ale sama płyta oczywiście , Doskonale Perfekcyjna , najlepsza solowa Rogera Watersa ! Jak do tej pory !
  • 5
25.02.2016
Żyleta nie płyta
Dariusz Basista
Przeniesienie w świat kompozycji i dźwięków to Waters robi nam od lat, jednak ta płyta zostanie na pewno jego flagowcem.
Fantastycznie zrobiona płyta z dziesiątkami smaczków audiofilskich.
23.01.2016
Roger Waters Amused To Death
Maciej Kotliński
W oczekiwaniu na coś nowego Roger umila nam wybornie odświeżoną płytą Amused To Death.
  • 5
29.09.2015
zadowolony
włodzimierz Brazewicz
sposób zrealizowania zakupu oraz czas realizacji transakcji oceniam pozytywnie. Kolejny raz przekonałem się że EMPiK to dobry sklep muzyczny"
13.09.2015
Klasyka sama w sobie!
Grzegorz Kozak
Uwielbiam zespół Pink Floyd i muzyka Rogera Watersa. Jego kawałki są bardzo róźnorodne, każdy znajdzie na tej płycie coś dla siebie. Ja oczywiście jestem zachwycony samym wokalem piosenkarza, zawsze wprawia mnie on w doskonały humor. Polecam wszystkim, bo naprawdę warto !!!
05.09.2015
Doskonała płyta
redCarlsson
Doskonały album Rogera Watersa, często słucham kompozycji z Amused to Death. Brzmienie jest ponadczasowe, myślę że to jeden z ważniejszych krążków w historii muzyki progresywnej. Muzyka na Amused to Death jest bardzo charakterystyczna, kompozycje które są potwierdzeniem tego jak genialna jest muzyka Watersa.