ver: 0.33

Bóg w wielkim mieście

(okładka twarda)

Autor:
(12)
44,90 zł
34,03 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (6)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
13.06.2017
martyna.syryjczyk94@gmail.com
Cudowne orzeźwienie dla duszy. Świadectwa bardzo potrzebne. Bo czasy mamy, że wartości dla nas stanęły na opak. A Miłości szukamy nie u źródła, lecz w materii i ludzkim zachwycie. Dziękuję za książkę.
  • 5
30.05.2017
Monika Lewandowska
Strona bogwwielkimmiescie.pl to niezmiernie mądre i ciekawe miejsce w sieci, w którym zadomowiłam się i do którego często powracam. Niesamowicie raduje mnie więc fakt, że teraz mam możliwość cieszyć się również jej wersją papierową. :) "Bóg w wielkim mieście", to książka, do której aż chce się powracać. Pięknie wydana, opatrzona wieloma nastrojowymi fotografiami, pełna niesamowicie mądrych, ciepłych i bardzo intymnych słów, w których czuć nie tylko Boga, ale przede wszystkim głęboką, wielką, choć czasem trudną wiarę. Autorka książki, Katarzyna Olubińska, jest znaną dziennikarką, związaną między innymi z programem Dzień Dobry TVN. W pewnym momencie swojego życia, zaczęła bardzo intensywnie poszukiwać Boga. Po przyjeździe do wielkiego miasta, w którym czekało na nią wiele atrakcji i możliwości, rzuciła się w wir pracy. Okazało się jednak, że bardzo szybko poczuła się wypalona i zagubiona. I jak to zazwyczaj bywa, gdy człowiek myśli że nie ma już nic, wtedy pojawia się ratunek. Tak też było między innymi w przypadku autorki bloga. Wtedy, gdy była najbardziej sama, okazało się, że odlazła Boga. Potrzebowała Go, zawołała, a On się zjawił i poustawiał jej życie na nowo. Okazało się, że takich jak ona, jest w wielkich miastach więcej. W dodatku są chętni, by o Bogu rozmawiać publicznie i dawać świadectwo. W publikacji Katarzyna Olubińska, przedstawia rozważania na temat wiary. Opowiada swoją historię w drodze do jej umacniania, a także piętnaście bardzo ciepłych i intymnych rozmów, które przeprowadziła w ramach bloga. Niektóre z tych osób mnie zaskoczyły i to bardzo pozytywnie. Wszystkie wywiady są godne uwagi i skłaniające do refleksji. Autorka w książce "Bóg w wielkim mieście" zamieściła rozmowy z Krzysztofem Antkowiakiem, Izą Miko, Mariką, Agnieszką Cegielską, Wojciechem Modestem Amaro, Krzysztofem Skórzyńskim, Anną Kalczyńską-Maciejowską, Sebastianem Fabijańskim, Maciejem Musiałem, Kamilą Kuboth-Schuchardt, Tomaszem Scguchardtem, Krystianem Wieczorkiem, Idą Nowakowską i mój ulubiony wywiad z Marcinem Gortatem. Tematami rozmów, było odkrycie wiary i Boga na nowo, odkrycie ścieżek do Niego prowadzących, ulubione fragmenty Pisma Świętego, zmaganie z wiarą. W wywiadach rozmówcy zwierzali się, ze swoich momentów przełomowych, w tym tych, które skierowały ich do Kościoła, ale również opowiadali o swojej codzienności, przeżywanej w przyjacielskiej relacji z Bogiem. Myślę, że takie książki, oraz miejsca w sieci, są niezmiernie potrzebne, i takie osoby jak Kasia Olubińska, które o Bogu potrafią głosić bez zbędnego patosu, bez straszenia piekłem, ale nadal z wielkim szacunkiem, miłością i uwielbieniem. To piękne, pełne ciepła, bezpieczeństwa, czystości i oddania spojrzenie na wiarę, budujące i niezwykle inspirujące. "Bóg w wielkim mieście" to taka książka - skarb i na pewno będę do niej często powracać. Gorąco polecam. www.kochamciemojezycie.blogspot.com
21.05.2017
Bóg w wielkim mieście
Małgorzata Gucma
Ciekawa i odważna propozycja nie tylko na świąteczną niedzielę...Tak bardzo szybko dziś żyjemy,pora zwolnić! Książką jest tym wolnym czasem,daje możliwość refleksji,napełnia nadzieją i wiarą.Dziękuję 👌
  • 5
16.05.2017
Michciu
Książka wciąga. Czyta się jednym tchem. Niesamowite świadectwa bardzo sławnych osób dają do myślenia, zwłaszcza piękne świadectwo Idy Nowakowskiej! Polecam nawet niewierzącym, bo może choć trochę zrozumieją sens wiary katolickiej.
  • 1
26.04.2017
Ela Szymanska
Jestem zachwycona. Książka jest cudowna, pięknie napisana, cudownie się ją czyta. Polecam
  • 5
27.03.2017
super
Piotr Kapusta
Wspaniałe świadectwo świeckich osób, znanych z mediów o odkrywaniu Boga w swoim życiu. Świetnie się czyta zarówno wywiady, jak i świadectwo Autorki.
Zobacz też