ver: 0.33

Boże Igrzysko. Historia Polski

(okładka twarda)

Autor:
(2)
119,90 zł
110,99 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (11)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
30.05.2016
ok
Kamila Zarzycka
Na prezent jest ok. Przede wszystkim dobre wykonanie.
08.02.2016
Wspaniała
apoloniaam
Treść nadal porywająca i piękne wydanie. Gorąco polecam bo naprawdę warto. Dla koneserów
30.12.2015
Polecam !
marlena mikołajczak
Książka być może odstrasza ilością stron, ale sposób pokazania naszej historii trochę z perspektywy bezstronnego obserwatora, bardzo ciekawy. Dostawa szybka i sprawna !!!
10.12.2015
Boże Igrzysko. Historia Polski Davies Norman
Justyna Radojewska-Pająk
Bardzo ciekawa książka opisująca historię Polski w bardzo prosty i zrozumiały sposób, dużo ciekawostek, polecam!
  • 5
17.11.2015
Boże Igrzysko, Historia Polski
Pablo
Książka, którą każdy miłośnik historii nie tylko Polski, powinien mieć na półce! Polecam:)
01.04.2015
Przystępnie o historii Polski
gumias
"Boże igrzysko" to ogromna dawka (bo to ponad 1000 stron!) informacji o historii Polski, wyłożona w bardzo ciekawy sposób, szczególnie dla osoby zainteresowanej tematem. Przeczytałem tę książkę pierwszy raz - ale z takim zaciekawieniem, że na pewno jeszcze do niej wrócę. Jest tu tyle informacji, że nie sposób wszystko zapamiętać po jednorazowej lekturze.
  • 4
06.04.2014
Boże Igrzysko. Histroia Polski.
puchupuchu
Przede wszystkim nie jest to książka dla kogoś kto zaczyna się interesować historią Polski. Nie znajdzie się tu informacji i wiadomości dotyczących średniowiecza naszego kraju i pierwszych dwóch panujących dynastii, gdyż ten okres jest tylko zaznaczony. Książka zawiera szczegółowe informacje i dane dopiero od okresu rozbiorów Polski do początku XX wieku. Chodź tytuł odnosi się do historii naszego kraju, jest tam bardzo wiele informacji dotyczących okresu II wojny światowej i powojennego naszych sąsiadów. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, książka nie jest przekolorowana Polskim patriotyzmem. Autor opisuje prawdę i wydarzenia które wydarzyły się naprawdę, chodź czasami trudne dla nas ale nie ucieka od ciężkich tematów i ich nie pomija.
10.02.2014
Warto przeczytać
shitar
Jeśli ktoś jest fanem historii Polski to lepszej książki raczej nie znajdzie. Jako, że trochę się u nas działo przez te stulecia to trzeba się liczyć z faktem, że trochę stron będzie miała ta książka. Ale uważam, że warto przez nią przebrnąć, ponieważ można się z niej wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć. Moja ocena tej pozycji to solidne 4,5/5. Pozdrawiam.
01.12.2013
Warto przeczytać
Toro
Jest to podana w ciekawy (napisana przez obcokrajowca), wzbudzający zainteresowanie i przystępny sposób historia naszego kraju. Prawdziwe źródło wiedzy nie tylko dla uczniów czy studentów historii, ale dla każdego Polaka, który interesuje się przeszłością swojego kraju. Przeczytanie zajmuje trochę czasu, bo książka ma ponad 1000 stron, ale naprawdę warto.
11.11.2013
Boże Igrzysko
mrowa14
Ciekawe spojrzenie na historę oczami obcokrajowca. Wydaje się być dosyć obiektywny i rzucający czasem ciekawe światło na znane fakty. Polecam.
27.10.2012
Boże Igrzysko
Tomasz Sadownik
Książka bardzo dobrze wydana. Treść oparta na dużej ilości żródeł. Znajdujemy tu prawdę o historii Polski.
Zobacz też