ver: 0.33

Czerwień jarzębin

(okładka miękka)

Autor:
(6)
Bestseller
36,90 zł
25,83 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (3)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
24.05.2017
anna
Od pierwszej do ostatniej strony Pani Kasia trzyma w napięciu! Oj jeśli ktoś myśli, że się przy tej książce zrelaksuje to się grubo myli. Już czekam na kolejny tom! Jestem bardzo ciekawa czy w końcu zapanuje szczęście na drodze dziewczyn i braci Prado.
24.05.2017
jak dla mnie super
Marta Lewandowska
Ja już przeczytałam :-) oczywiście jak zwykle bardzo dobra książka, trzyma Pani poziom :-) czytanie tej książki dostarcza bardzo dużo emocji, jest wzruszenie ale i chwile szybszego bicia serca, a nieraz nawet przyprawiające o lekki zawał ;-) bohaterów polubiłam jeszcze bardziej, chociaż mimo wszystko moimi ulubieńcami zostali tak jak w tomie pierwszym Patryk i Majka :-) co do zakończenia, no cóż liczę na dobre serce naszej kochanej pisarki i wierzę w happy end w trzecim tomie :-) podsumowując, już nie mogę doczekać się trzeciej części, czekam z niecierpliwością :-)
  • 5
22.05.2017
magdalublin86@gmail.com
Jestem pod wielki wrażeniem poziomy emocji, który Katarzyna Michalak utrzymuje od pierwszej do ostatniej strony. Emocjonalne szaleństwo. Polecam Leśną Trylogię kobietom, które kochają książki pisane emocjami. Nie brakuje miłości, ale i tragedii. Życie we wszystkich odcieniach. Autorka potrafi nasycić słowa emocjami. Polecam.
Zobacz też