ver: 0.33

Dziecko znikąd

(ebook)

Autor:
(7)
9,90 zł
7,68 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy natychmiast. Produkt cyfrowy do pobrania z eBiblioteki
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (4)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
17.03.2017
zaskoczenie
aneta bańkowska
rewelacja dla moich długich ,gestych ale przesuszonych włosów
  • 5
26.12.2016
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Agnieszka Kaniuk


Musicie wiedzieć,że po przeczytaniu „Obcego dziecka”Rachel Abbott byłam zachwycona tym tytułem czemu dałam wyraz w swojej recenzji do zapoznania się z którą serdecznie zapraszam. Jej zakończenie było tak tragiczne,że nie mogłam uwierzyć w to iż naprawdę nic więcej już się nie wydarzy. Nic,co mogłoby dać czytelnikowi nadzieję na szczęśliwy koniec. Dlatego kiedy tylko zostało wydane „ Dziecko znikąd” będące kontynuacją owej historii wiedziałam,że muszę się dowiedzieć jak dalej potoczyły się losy Tashy Joseph.

Od opisanych w „Obcym dziecku” tragicznych zdarzeń minęło już osiem miesięcy. Dziewczyna dosłownie zapada się pod ziemię. Szukają jej dosłownie wszyscy. Macocha,która chce otoczyć nastolatkę opieką jak również policja. Władze potrzebują Tashy, by dzięki jej zeznaniom zakończyć proces w sprawie prowadzonej przez Toma Daglasa. Niestety nie tylko im zależy na odnalezieniu dziewczyny. Ten ktoś nie jest przyjacielem… Czy poszukiwania zakończą się sukcesem,a co ważniejsze jeśli tak to czyj to będzie sukces, przyjaciół czy wrogów?

Pani Abbot serwuje czytelnikom tak wiele silnych emocji,że podczas czytania dosłownie nie sposób odłożyć książkę choćby na moment. Jest to niezwykle przejmująca lektura o zagubionym, wystraszonym niemalże dziecku,które każdego dnia musi walczyć o przetrwanie i życie. W świetle tego,co zdarzyło się kilka miesięcy temu nie potrafi nikomu zaufać. Jedyne niezwykła przyjaźń,którą udało jej się nawiązać dodaje siły i odwagi,by się nie poddać.

Jeśli do tej pory nie przeczytaliście tej nowelki to ze swej strony serdecznie zachęcam. Co prawda jak pisze sama autorka czytelnicy,którzy jeszcze nie czytali „ Obcego dziecka” bez problemu mogą sięgnąć po nowelkę,ale moim zdaniem nie czytając „Obcego dziecka” pozbawicie się szansy,by dowiedzieć się jak to wszystko się zaczęło i poniekąd uczestniczyć w naprawdę wstrząsających wydarzeniach.
Nowelka ostatecznie utwierdziła mnie w przekonaniu,że Rachel Abbott jest moją autorką roku 2016:)

Moja ocena to: 10/10

Pozdrawiam,
Agnieszka Kaniuk
  • 4
01.11.2016
krótko i dobrze
Anna S
Ciekawa byłam dalszych losów Dziecka znikąd. Abbott dała radę - pochłonęłam w jeden wieczór :)
  • 5
14.10.2016
wzruszająca, trzymająca w napięciu
Małgorzata Rybicka-Waszkowska
Nigdy nie patrzyłam na świat oczyma osoby bezdomnej ... dzięki Dziecku znikąd dotarła do mnie ta rzeczywistość a zwłaszcza dzieci skrzywdzonych. To jak one postrzegają i przystosowują się do niesprawiedliwości, braku poczucia bezpieczeństwa i miejsca do spania, głodu. Wstrząsające. Nie mogłam się oderwać od lektury i z pewnością sięgnę po inne pozycje tej autorki.
Zobacz też