ver: 0.33

Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy

(okładka twarda)

Autor:
(23)
-21%
Bestseller Tylko w empiku
49,90 zł
44,91 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (7)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
23.05.2017
.
Anna
.
  • 5
23.05.2017
brawo
Anna
Bardzo ciekawie zapowiadajaca się książka. Myślę,że wiele kobiet skorzysta z niej:)
  • 5
22.05.2017
Wiejska Aga
Super, że ktoś głośno pisze, iż ciąża to nie choroba i nie trzeba ani siedzieć bezczynnie, ani jeść za dwoje. Jak mówi moja doktor prowadząca ciążę (jestem w 7. miesiącu zdrowego oczekiwania na malucha, a mam już po 40-tce), nie je się za dwoje ale dla dwojga. czyli mniej, za to lepiej, wartościowiej i tak AL radzi się właśnie odżywiać. Babcia i mama załamują ręce: jak ty możesz w ogrodzie coś robić? Pij kakao i siedż sobie, oszczędzaj się. A ja tak nie umiem. Jest mnóstwo rzeczy, które robić można, choć z umiarem i to też promuje AL. Niejedna z pań chciałaby mieć taką figurę i w ciąży i po niej, jak autorka. Ale są za leniwe. Ja zapytałam swoją panią doktor, co jeść i ile. Wszystkie wyniki są doskonałe, za sprawą ruchu i jedzenia właśnie. Ale mam dietę, jakiej nigdy w życiu w innym stanie nie chciałoby mi się stosować. Warto, drogie panie, warto zapracować sobie na zdrowe dziecko i nie poszerzoną sylwetkę o kilka rozmiarów po urodzeniu dziecka. Zresztą, im wiecej przytyjesz, tym większe ryzyko obdarzenia malucha chorobami, które mogą wyjść nawet już w jego dorosłym życiu. Brawo dla autorki!
  • 5
21.05.2017
Nie ocenajcie niesprawiedliwie
Karolina Zelek-Szelagowska
A co doświadczone wszystko wiedzące matki Polki wiedza czego nie wie AL? Wszystkie tyją i później jest narzekanie jak to kobieta po ciąży wyglada. Borykają się później z problemami, a dzieci często te problemy zdrowotne przejmują po nich. Tu jest żywy przykład ze można się dobrze przygotować do ciąży dla własnego i dziecka zdrowia oparty na wiedzy i wykształceniu. Ogarnijcie się kobiety. Odkąd to psychiatra musi przejść chorobę psychiczna żeby być wstanie leczyć ludzi?
  • 5
19.05.2017
tango.maja
Zanim wyleje się tutaj szeroka fala krytyki, może warto zadać sobie kilka pytań, np. ile znacie kobiet w ciąży (sióstr, córek, przyjaciółek etc.) ćwiczących bądź uprawiających inny rodzaj ruchu w ciąży? Ile znacie ciężarnych na zdrowej diecie? Bo ja najczęściej spotykam takie, kiedy dosięga je cukrzyca ciążowa lub inne dolegliwości. Pytania można mnożyć... Uważam, że każda pozycja książkowa, która może podpowiedzieć jak zdrowiej i lepiej przygotować się do macierzyństwa jest potrzebna.
16.05.2017
ali.
Ja się tylko zastanawiam czy nie można dać polskiego tytułu ?
16.05.2017
Magdalena
magdanni
Niektóre kobiety w ciąży (i po) wyglądają jak wieloryb co nie jest zdrowe ani dla Matki ani dla Dziecka , karmiąc dzieci parówkami, bułkami i płatkami na mleku . Dziwią się ze Dzieci chorują .
Zobacz też