ver: 0.33

Kim Ty jesteś dla mnie

(CD)

Wykonawca:
(2)
42,99 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Posłuchaj mp3
Dane szczegółowe
Opinie klientów (3)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
05.06.2017
aventurka
Płyta absolutnie genialna. Każdy utwór to prawdziwe dzieło. Prawdziwy artysta - śpiewa , komponuje , aranżuje , produkuje , gra na fortepianie i "klawiszach" . Kto tak umie ? Mało kto ! I jeszcze robi to w sposób ciekawy , niebanalny , niepowtarzalny . Jest to artysta na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze odnośnie najnowszej płyty : połączenie poezji H.Poświatowskiej z bardzo oryginalnym głosem i wykonaniem - to jest to co my Polacy powinniśmy doceniać i szczycić się , że mamy kogoś takiego w narodzie. Płytę polecam tym , którzy wolą inną muzykę niż disco polo. ABSOLUTNA NA ZAWSZE FANKA.
  • 5
22.05.2017
dreamer
Znakomita, ambitna i odważna płyta, nawet nowatorska. Podobać się może nie tylko wielbicielom poezji śpiewanej. Dla mnie to nowa odsłona Janusza Radka, delikatna i zmysłowa, przekonująca i wciągająca. Niezwykłe i nienachalne wykorzystanie elektronicznych smaczków uwydatnia emocje wyśpiewane i zagrane na fortepianie. Jedna z najlepszych płyt ostatnich miesięcy.
18.05.2017
Polecam
Monika Józwa
Ta płyta jest genialna. Piękna muzyka, magiczny wokal i te teksty ... - wiersze Haliny Poświatowskiej. Polecam szczególnie wrażliwcom i ludziom, którzy od muzyki oczekują wiele i nie zadowalają się byle czym :-)
Zobacz też