ver: 0.33

Krótka płyta o miłości

(10)
Bestseller
39,99 zł
36,99 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Posłuchaj mp3
Dane szczegółowe
Opinie klientów (6)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
18.06.2017
Jerzy Marczak
Jest w końcu jest doczekałem się. Rewelacyjna jakość uczta dla ucha :) odsłuchana dwa razy i jeszcze pewnie nie raz do niej wrócę.
  • 5
16.06.2017
Jagódka
Najlepsza płyta ze wszystkich dotychczas wydanych :)
  • 5
14.06.2017
magia...
magmat87@tlen.pl
Nastrojowo sentymentalne utwory 😊 idealne dla wrażliwych dusz
  • 5
09.06.2017
Andrzej Bartkowski
Zdecydowanie najmniej gitarowa płyta Patrycji Markowskiej. Ale w tym przypadku to nie wada. Płyta inna niż wszystkie artystki. A melodie powalają. Polecam.
  • 5
04.06.2017
olka0207
Patrycja Markowska należy do tych, artystek których każda kolejna płyta jest lepsza od poprzedniej. Na początku nie byłam zbytnią entuzjastką jej talentu - okazało się jednak, że z każdym nowym wydawnictwem zyskuje i to bardzo dużo. Wokalistkę polubiłam po albumie "Świat się pomylił", na którym znalazło się kilka naprawdę dobrych i dojrzałych kompozycji. Kolejne wydawnictwa "Patrycja Markowska" i "Alter Ego" również nie rozczarowały, a ta ostatnia była wręcz petardą. Z przyjemnością spieszę donieść, że nie zwodzi również "Krótka płyta o miłości" - album tak naładowany emocjami i tak dojrzały, że zasługuje na najwyższą notę. Wszystkie kompozycje są tutaj naprawdę na najwyższym poziomie i to pod każdym względem: aranżacyjnie, muzycznie, tekstowo i wokalnie jest to jeden z najlepszych krążków Patrycji. Są tutaj utwory, które wręcz wgniatają w fotel - niezwykle dynamiczny numer "Nie potrzeba mi nic więcej" z gościnnym udziałem Grzegorza Skawińskiego, słodko-gorzka "Lalka", melancholijna ballada "Czy przyjdzie wiosna", energetyczne "Byś spojrzał na mnie", niezwykle emocjonalne "Między Słowami" z udziałem zespołu Pectus aż do wspaniałego dwujęzycznego numeru promującego to wydawnictwo "Bezustannie" wykonywanego w duecie z Rayem Wilsonem. Ładunek emocjonalny jaki towarzyszy tym utworom jest na pewno nieporównywalnie wyższy niż w przypadku poprzednich wydawnictw wokalistki. Ukazuje w pełni jej klasę i artystyczną dojrzałość. Warto było czekać!
  • 5
02.06.2017
betka
Właśnie słucham ....Cudna ...Patrycja i zespół ...dobra robota ...dziękuje :-)
Zobacz też