ver: 0.33

Maybe Someday

(okładka miękka)

Autor:
(19)
39,90 zł
33,49 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (4)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
23.05.2017
💗💗
ViCy
genialna książka! mogę ją czytać na okrągło! 💕💕
05.12.2016
Polecam
Alexis
Collen Hoover pisze przepiekne książki. Sięgając po tą książkę wiedziałam że nie będę tego żałować. Czytałam ją z uśmiechem na twarzy i łzami w oczach, ponieważ porusza naprawdę wiele emocji. Książka zdecydowanie warta przeczytania. Dodatkowo wszystkie piosenki które występują w książce możemy wysłuchać na stronie internetowej ;) serdecznie polecam ;) miłego czytania :)
  • 5
24.11.2016
The best book
Karina Kuhl
" Maybe Someday " jest książką autorstwa Colleen Hoover. Sięgnęłam po tę powieść, ponieważ Colleen jest moją ulubioną pisarką. Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Ani na sekundę nie mogłam się od niej oderwać, musiałam wiedzieć jak skończy się ta historia . Książka opowiada o Sydney i Ringu , którzy kochają muzykę całym sercem. Sydney ma poukładane życie. Pracuje, studiuje oraz od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Hunterem. Wydawać by się mogło, że ma idealne życie, lecz wszystko rozpada się w ciągu kilku godzin.
O Ridgu nie można powiedzieć, że ma poukładane życie. Okropne dzieciństwo odcisnęło piętno na jego osobowości. Potrafi poruszyć każdego swoją grą na gitarze. Jego muzyce brakuje tylko jednego, tekstów, więc widząc dziewczynę śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać. Wkrótce oboje dowiedzą się czym jest miłość, pasja i pożądanie oraz jak kruche jest ludzkie serce. Odkryją, że razem mogą stworzyć coś wyjątkowego.
"Maybe Someday" to powieść o ludziach rozdartych między "może kiedyś" a "właśnie teraz" oraz o emocjach ukrytych między słowami i o muzyce, która poruszy każdego. Autorka świetnie opisuje relacje między bohaterami , którzy nie radzą sobie z własnymi uczuciami , dowodem jest fragment wspólnie stworzonej piosenki :
"Słowa niedokończone, jak nasza piosenka
Nic dobrego nie może z tego wyniknąć
Granice są narysowane, ale się zacierają
Uchylam się przed nią, dla ciebie się łamię"
Do powieści została stworzona ścieżka dźwiękowa piosenek, by czytelnik mógł lepiej poznać bohaterów oraz poczuć targające nimi uczucia . Najlepiej jest słuchać piosenek w tym momencie, w którym pojawiają się w książce. Muszę przyznać, że piosenki są piękne i poruszające. Dzięki nim książka nabiera barw. Osobiście zakochałam się w muzyce, śpiewanej przez Griffina Petersona.
"Maybe Someday" ujawniła wszystkie moje emocje. Czytając powieść, śmiałam się do rozpuku oraz płakałam tak, że łzy przez długi czas spływały mi po policzkach. Od bardzo dawna żadna książka nie poruszyła mnie tak jak ta. Moim zdaniem, jest to jedna z najlepszych książek, jakie czytałam w życiu. Polecam ją każdemu ,kto jest spragniony emocji oraz tym, którzy chcą zobaczyć, jak trudne jest wyjście z labiryntu uczuć.
  • 5
19.11.2016
Maybe Someday
kiniax21
Jedna z najlepszych książek Colleen Hoover! Historia, która porusza wszystkie zmysły i sprawia, że po przeczytaniu chce się więcej!
Zobacz też