ver: 0.33

Milion słów

(CD)

Wykonawca:
(17)
  • WideoWideo
39,99 zł
36,99 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Posłuchaj mp3
Dane szczegółowe
Opinie klientów (8)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
29.05.2017
majawalczewska@o2.pl
Wyjątkowo dobry muzyczny powrót w klimacie POP :)
  • 5
27.05.2017
Szymon Efta
Płyta wywołuje same pozytywne emocje. Jula kazała nam czekać trzy lata na kolejny krążek, ale w pełni nam to rekompensuje. Album dopracowany w najmniejszych detalach jak zawsze u Juli. Jula tym albumem ukazuje swój rozwój i nabrane doświadczenia, to już nie jest Jula, która nie wiedziała z czym to się je. Słychać (i widać) rozwój . Płytę kupiłem w przedsprzedaży w ciemno i nie żałuje. Jula pokazuje, że można tworzyć to co serce nam podpowiada a jednocześnie nadać temu energii nie tracąc na swojej prawdziwości. Słychać dojrzałą artystkę . Szczerze tę płytę polecam :)
  • 3
27.05.2017
Marzena Dudek
Nowa płyta Juli jest po prostu słabiutka. To już nie jest Ta Jula, która podbiła serca fanów rewelacyjnymi płytami "Na krawędzi" i "180 stopni". "Milion słów" miała zaskoczyć i zaskakuje. Bo jest kiepska. Gdyby ukazała się zamiast pierwszej płyty wątpliwe, aby Jula zyskała rzesze fanów. Wbrew zapowiedziom "Ta płyta stawia Julę w ścisłym TOP polskich wokalistek" jest zupełnie odwrotnie. Teraz Jula jest przeciętna, straciła pazur, nie ma już ostrego brzmienia, rewelacyjnych tekstów. Pomimo uwielbienia dla jej poprzednich płyt, tej płyty nie polecam. Naprawdę szkoda pieniędzy. Szkoda również czekania na nowy album, bo wydawało się, że skoro praca nad nim trwa tak długo to będzie on rewelacyjny a nie tak przeciętny, że aż żal. Jedyny plus tej płyty, to że z radością wraca się do poprzednich, ale skoro tak, to po co w ogóle kupować "Milion słów"? Świat się zmienia, ludzie się zmieniają, jak widać także Julka. Ale wolę starą Julę, bez Tabba, który rzekomo jest najlepszym polskim producentem. Kto wie jak brzmiałaby ta płyta, gdyby nie on? Może wtedy zasługiwałaby na 5 gwiazdek, a tak zasługuje tylko na 3.
01.05.2017
❤️❤️
maitkax3
Ta płyta będzie sztosem!🙈 Warto zamawiać polecam ;)
27.04.2017
Nareszcie! ❤
Anna Witkowska
Płyta zapowiada się genialnie, w końcu to Jula! 😁 Czekam z niecierpliwością. ❤
  • 5
27.04.2017
basiorek1992
Płyta zapowiada się bardzo dobrze nie mogę się już doczekać :)
26.04.2017
Nareszcie 💓
maitkax3
3 lata czekania i w końcu jest! ❤️ Nie mogę się doczekać aż w końcu będę miała tą płytę w rękach, po singlach zapowiada się naprawdę świetnie ❤️
  • 5
26.04.2017
nika1977@onet.eu
Czekam czekam na tę płytę ! single są obłędne, pełne pozytywnych jak i skłaniających do zadumy tekstów i te melodie. Inna odsłona Juli bardzo ciekawa.
Zobacz też