ver: 0.33

Minione (Deluxe Edition)

(CD+DVD)

Bestseller Tylko w empiku
42,99 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Posłuchaj mp3
Dane szczegółowe
Opinie klientów (6)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
02.04.2017
MUZYKA
Sławomir Grzybowski
Klasa sama w sobie
19.02.2017
Minione
Stefan Dominowski
To pierwsza płyta polskiego wykonawcy kupiona od wielu lat /prócz mistrza T.Stańki/Rewelacja. Czyste piękno!
19.02.2017
stefande
Stefan Dominowski
To pierwsza płyta polskiego wykonawcy kupiona od wielu lat /prócz mistrza t.Stańki/Genialna .Nastrojowa .Czyste piękno!
  • 5
13.02.2017
Znakomita.
homer_1
Z płyt AMJ mam Nienasycenie, tą z Patem Metheny oraz ID. Pierwszej płycie można zarzucić tu i ówdzie w warstwie tekstowej pewną naiwność, natomiast płyta z udziałem Pata wyniosła AMJ na wyżyny muzycznych doznań, natomiast ID to już zestaw znakomitych muzyków, część z klanu Petera Gabriela, w którego studio nagrywana była ta płyta a ostateczny mastering odbył się w Abbey Road Studios. Oprócz wrodzonej wrażliwości, którą AMJ potrafi przekazać pięknym głosem, zawsze jej płyty wyróżniały się bardzo dobrą realizacją dźwiękową, o co obecnie coraz trudniej we współczesnych wydaniach tzw. muzyki popularnej (stąd taka moda na winyle, bo tam inna technologia niż w przypadku CD nie pozwala do końca schrzanić dźwięku, chociaż próby trwają - tzw. remastery). Płyta Minione to perełka, referencyjnie wykonana i zrealizowana w słynnym The Hit Factory w Miami gdzie swoją rękę położył Carlos Alvarez. Mamy tu wspaniałe aranżacje z pogranicza mojego ulubionego jazzu i muzyki kubańskiej. Jedyną, a może zasadniczą wadą tej płyty jest to, że na średniej klasy sprzęcie ginie co najmniej połowa emocji, które przekazuje swoim wspaniałym głosem AMJ oraz znakomici muzycy.
  • 5
06.02.2017
Piękna!
tomekg
Tak płyta jest po prostu piękna! Niespotykanie dobrze zgrany album. Słuchając jej mam wrażenie że AMJ siedzi obok i śpiewa mi do ucha.
  • 5
22.01.2017
Kupuję w ciemno!
niolek
W sieci można już posłuchać próbki materiału z tej oto płyty. Nam tymczasem nie pozostaje nic innego jak czekać. Czekam więc z utęsknieniem na tę premierę. Projekt rewelacyjny a Anna Maria Jopek to gwarancja najwyższej jakości! Zawsze! Wkłada bowiem w Muzykę całe serce i duszę! Tak jak nie mogę doczekać się tej płyty , tak i nie mogę się doczekać trasy koncertowej, na którą też już mam bilet! POLECAM! Na pewno się nie zawiedziecie.
Zobacz też