ver: 0.33

Na nowo

(CD)

Wykonawca:
(13)
Bestseller
39,99 zł
36,99 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Posłuchaj mp3
Dane szczegółowe
Opinie klientów (11)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
22.06.2017
Katarzyna Pietroniec
Płyta bardzo dobra, Mateusz Ziółko jest bardzo dobrym wokalistom - jego głos jest bardzo charakterystyczny. Płytę słucha się z przyjemnością. Polecam
  • 4
14.06.2017
Anna Tupaj
Płyta warta pieniędzy. Choć może dopiero za trzecim razem słuchania zaczęła mi się bardzo podobać. Trzeba się wsłuchać w tekst. Pięknie zaśpiewane. Prawdziwy talent a potwierdza to, że te piosenki śpiewane na żywo za każdym razem brzmią inaczej i za każdym razem chce się słuchać i słuchać. I nie ma fałszu. Polecam gorąco! A w przyszłości musi być ten pazur!
  • 5
03.06.2017
Ktoś coś
Spodziewałem się, tak jak większość, że debiutancka płyta będzie bardziej rockowa (znakomite warunki głosowe do tego). Mimo, że płyta jest popowa nie ujmuje to talentu Mateuszowi. Polecam..... i czekam w przyszłości na bardziej rockowe brzmienie :)
  • 2
29.05.2017
olka0207
Kurczę... no niezmiernie przykro mi to pisać, lecz płyta absolutnie nie rzuciła mnie na kolana. Oprócz znanych wcześniej z radio i TV "W płomieniach", "7 rzeczy" i "Bezdroży" w zasadzie nie ma na tym krążku momentów, które można było uznać za bardziej udane. Tak wspaniały i nieprzeciętny głos zasługuje na piosenki na miarę swojego talentu. Niestety, prawie każdy z premierowych utworów jest mdły, bez wyrazu i w zasadzie niczym nie różni się ten zestaw od piosenek typowych radiowych wykonawców typu Antek Smykiewicz czy Rafał Brzozowski. Nie wiem jak to się dzieje, że producenci nie potrafią wyeksponować potężnej skali danego wykonawcy - najlepszym przykładem są płyty innych świetnych wokalistów takich jak Damian Ukeje czy Monika Urlik - w programach genialni, autorskie płyty poniżej przeciętnej. Obawiam się, że tą płytą Mateusz popularności nie zdobędzie - brak temu materiałowi tego "czegoś". Nie ma tego pazura, tego pierdyknięcia ani ciar na całym ciele. Na otarcie łez obłędny cover "When a Man Loves a Woman" - aczkolwiek w wersji studyjnej też wygładzony aż do przesady... Szkoda, że zabrakło "How to Win". I nie obraziłabym się za studyjną wersję coveru "Zabiorę Cię" w pamiętnym duecie z równie utalentowanym wokalistą Ernestem Staniaszkiem. Przykro z powodu kolejnego niewykorzystanego potencjału.
  • 2
28.05.2017
spodziewałam się czegoś więcej
gadułą
Zabrakło mi rockowego pazura jaki pokazał w The Voice i singla który tam promował How to win. Płyta przeciętna niestety.
  • 5
27.05.2017
Recenzja
Basienka26
Super płyta!!!Polecam☺
  • 3
26.05.2017
mat_ter
Uwielbiam od dawna głos Mateusza, który w zasadzie praktycznie nie ma sobie równych jeśli chodzi o skalę i wokal w Polsce. Na swoją pierwszą pełnowymiarową płytę kazał czekać ładnych parę lat. Kilka kawałków znaliśmy już wcześniej, m.in. popularny filmowy przebój "7 rzeczy" w kolaboracji z Liberem, często grany w radio "W płomieniach", ciekawe świetne "Bezdroża" z Sylwią Grzeszczak czy cover "When a Man Loves a Woman" z jego pamiętnego występu w jednym z bardziej popularnych w naszym kraju programów muzycznych, którym to wbił w fotel wszystkich jurorów i zachwycił publiczność. Tak słucham i słucham... I niestety dochodzę do wniosku, że najlepsze już dostaliśmy. Reszta piosenek na debiutanckiej płycie zdolnego wokalisty po prostu nie rzuca na kolana. Po raz kolejny chwytliwość i prostota kompozycji wygrały z wyeksponowaniem nieprzeciętnego głosu. Przeciętne popowe piosenki nie ukazują nawet 1/10 możliwości wokalnych Mateusza. Bardzo, bardzo szkoda tak zdolnego człowieka na "popełnianie" takich płyt. Daję skromne 3 gwiazdki - jedną z sympatii, drugą za 4 wyżej wymienione piosenki i w końcu trzecią w nadziei na coś lepszego w przyszłości.
26.05.2017
Gusia
gusia_82
Fantastyczna płyta!!! Wyczekana... i warto było!!!
12.05.2017
tala
płyta zamówiona <3 już się nie mogę doczkeać jak ją będę mieć w kolekcji :)
  • 5
27.04.2017
nika1977@onet.eu
kurde strasznie chciałabym posłuchać wszystkich piosenek !!!! czekam, płyta zamówiona
26.04.2017
Na Nowo
apulka
Najbardziej wyczekiwana płyta... Już chciałoby się posłuchać
Zobacz też