ver: 0.33

Odnalezieni. Prawdziwe historie adoptowanych

(okładka twarda)

Autor:
(7)
39,90 zł
34,03 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (4)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
27.10.2016
Książka,która daje do myślenia
Weronika Czekalska
Losy ludzi, którzy zostali rozdzieleni szukają swojego rodzeństwa. Książka ukazuje inną stronę dzieci oddanych i emocje, które im towarzyszą.
  • 5
13.07.2016
ODNALEZIENI. PRAWDZIWE HISTORIE ADOPTOWANYCH- RECENZJA
Zuzanna Buczek
" Odnalezieni. Prawdziwe historie adoptowanych".
Książkę bardzo chciałam przeczytać ze względu na to , że interesuję się literaturą opartą na faktach.
Już od pierwszej strony całkowicie się wyłączyłam i oddałam opowiadaniom- opowiadaniom, które niesamowicie poruszają, dają do myślenia. Książka odnalezieni, to nie tylko historie, które wydarzyły się na prawdę, to cała gama uczuć, pytań, pytań do samego siebie. Co byś zrobił?
Bohaterowie książki szperają w przeszłości, pragną dowiedzieć się prawdy nie tylko o ich biologicznych rodzicach,ale przede wszystkim prawdy o sobie. U większości bohaterów zachodzą zmiany, czują, że odnaleźli brakujący element i mogą spokojnie iść przez życie.
Decyzja o adopcji na pewno jest trudna. Jedno jest pewne trzeba być mądrym opiekunem, aby wspólnie z dzieckiem przejść tę drogę, a nie być tylko obok.
Serdecznie polecam!
  • 5
30.06.2016
Polecam
nuna923
Przeczytałam książkę w dwa dni :) Historie może są podobne, ale każda się czymś różni. Ich przeżycia, przejścia, rodziny adoptowane. Dla kogoś kto działa, bądź interesuję się takimi ludźmi jest ta książka bardzo interesująca :) Jak najbardziej polecam tym co interesują się adopcją
09.06.2016
Odnalezieni
Iwona Szukało
Opisane historie bardzo podobne do siebie. Bohaterowie najpierw czują niewytłumaczalną więź z kims bliżej nieokreślonym, a w dorosłym życiu rozpoczynają poszukiwania swoich rodziców i rodzeństwa. Na zakończenie ciekawa rozmowa z psychoterapeutą nt. wpływu poczucia porzucenia na dalsze życie adoptowanych