ver: 0.33

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia zobaczysz przewidywaną datę wysyłki paczki z naszego magazynu. Do niej dodaj czas dostawy, by poznać termin otrzymania przesyłki.


Warto wiedzieć, że:

  • Przy każdym produkcie jest informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.
  • Czas realizacji zamówienia biegnie od złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z naszego magazynu. Dla zamówień opłacanych "z góry" czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, gdy otrzymamy potwierdzenie płatności.
  • Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Dodatkowe informacje dotyczące czasu realizacji:

  • Data wysłania zamówienia jest datą orientacyjną. Zapewniamy jednak, że empik.com dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane i wysłane jak najszybciej.
  • O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu się przez "Twoje konto", w sekcji "Zamówienia".

W przypadku gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym jako przewidywana data wysyłki, wyślemy wiadomość z informacją o zaistniałym opóźnieniu. Poprosimy Cię o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania z zamówieniem (podział lub anulacja).

do góry