ver: 0.33

Dostępność produktów

Czas wysyłki naszych oferowanych produktów zależy od stanu magazynowego oraz typu produktu. Sprawdź, co oznaczają poszczególne opisy:

  • "Wysyłamy w 24 godziny" ‒ oznacza, że produkt znajduje się w jednym z naszych magazynów. Zamówienie na dany produkt wysyłamy dziś, najpóźniej jutro (zakładając, że są to dni robocze).
  • "Wysyłamy w 48 godzin", "Wysyłamy w 72 godziny", "Wysyłamy w 4-5 dni" lub "Wysyłamy w 6-8 dni"‒ oznacza, że produkt znajduje się w magazynie dostawcy, z którym współpracujemy. Po złożeniu przez Klienta zamówienia, sprowadzamy produkt od naszego dostawcy i zaraz po jego pozyskaniu wysyłamy do Klienta.
  • "Wyślemy natychmiast" ‒ dotyczy tylko produktów elektronicznych. Opis ten oznacza, że udostępnimy produkt Klientowi (umożliwimy jego pobranie i zapisanie na komputerze), po otrzymaniu potwierdzenia płatności za zamówienie. Produkty z tej kategorii dodatkowo oznaczone są jako "Przesyłka elektroniczna".

Oczekiwanie na wysyłkę zamówienia może się wydłużyć w przypadku gdy produkt oznaczony jest jako:

  • "Zamów przed premierą" ‒ oznacza, że produkt ten ma zaplanowaną datę premiery ale nie znajduje się jeszcze w sprzedaży. Data wysyłki produktu może ulec zmianie w przypadku przesunięcia daty premiery przez dystrybutora lub wydawcę. Zamówienia zawierające produkty oznaczone jako "Przedsprzedaż" wysyłane są z magazynu najpóźniej w dniu premiery.
  • "Ponownie w sprzedaży od" ‒ oznacza, że nakład produktu został wyczerpany, a nowa partia będzie dostępna w podanym terminie.
  • "Niedostępne" ‒ oznacza, że produkt nie jest dostępny w naszym magazynie ani w magazynach dostawców, z którymi współpracujemy. Nie posiadamy również bieżącej informacji, czy i kiedy będzie on ponownie w sprzedaży. Jeśli chcesz dostać maila z informacją, gdy produkt ponownie pojawi się w ofercie - skorzystaj z opcji "Powiadom kiedy będzie dostępny"

UWAGA: Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

do góry