ver: 0.33

Zależy Ci na szybkim zakupie w salonie? Chcesz mieć pewność, że produkt będzie na Ciebie czekał? Zarezerwuj go i odbierz w salonie empik korzystając z naszej usługi – rezerwacji produktu.

Usługa dostępna jest dla salonów w Poznaniu. Stopniowo udostępnimy ją w  kolejnych salonach.

Co można zarezerwować?

Zarezerwować możesz produkt, który w chwili rezerwacji jest dostępny w wybranym salonie w ilości większej niż ostatnie sztuki. Opcja rezerwacji udostępniona jest dla następujących kategorii towaru: książka, muzyka, film, multimedia, zabawki. Usługą rezerwacji nie są objęte produkty oznaczone jako „przedsprzedaż”.

Nie potrzebujesz się logować/ zakładać konta – podasz tylko podstawowe dane, które pozwolą zidentyfikować rezerwację i odłożyć ją właśnie dla Ciebie. 

Usługa rezerwacji produktu jest bezpłatna. Za towar zapłacisz przy odbiorze – cenę wskazaną podczas dokonywania rezerwacji lub niższą, jeśli w momencie odbioru produktu w salonie jest ona promocyjna- bardziej atrakcyjna.

Kiedy i gdzie odebrać zarezerwowany produkt?

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas informację - w zależności od danych kontaktowych, jakie podasz składając rezerwację- mailem lub/ i SMS-em odnośnie jej statusu.

Produkty są przygotowywane zazwyczaj w ciągu 2 godzin. Jeżeli rezerwacja została złożona w trakcie godzin zamknięcia salonu (np. w nocy) lub niedługo przed jego zamknięciem, produkty będą przygotowane dla Ciebie w kolejnym dniu pracy salonu (w ciągu 2 godzin od jego otwarcia).

Odłożony w ramach rezerwacji produkt będzie oczekiwać na Ciebie do końca następnego dnia w Punkcie Info (tam, gdzie odbiera się paczki empik.com).

Krok po kroku: jak zarezerwować produkt?

1. Wyszukaj interesujący Cię produkt i na stronie z jego opisem wybierz “dostępność w salonie”.

2. Możesz się zgodzić na usługę geolokalizacji, wtedy wyświetlimy Ci listę salonów empik od najbliższego do najdalszego na podstawie Twojej lokalizacji.

3. Możesz także wpisać kod pocztowy, w którego pobliżu chcesz dokonać zakupu

4. Po kliknięciu przycisku Szukaj pojawi się lista salonów wraz z informacją czy produkt w danym salonie jest dostępny oraz czy można go zarezerwować (widoczny jest przycisk “zarezerwuj”).

5. Jeżeli nie ma możliwości rezerwacji produktu w danym salonie, a produkt jest dostępny na empik.com – można go zamówić poprzez empik.com.

6. Aby zarezerwować produkt należy kliknąć na przycisk “Zarezerwuj”.

7. Pojawi się formularz rezerwacji gdzie należy podać: imię, nazwisko oraz albo adres email albo numer telefonu. Na podane dane kontaktowe zostanie przesłana informacja o przygotowaniu zarezerwowanego produktu oraz możliwości jego odbioru.  Do złożenia rezerwacji konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z obsługą rezerwacji oraz akceptacja regulaminu empik.com (który opisuje zasady korzystania z usługi rezerwacji produktu w salonie).

8. Po złożeniu rezerwacji otrzymasz od nas email/ SMS z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji.

9. Jak tylko Pracownik salonu przygotuje dla Ciebie produkt otrzymasz email/ SMS z zaproszeniem pod odbiór rezerwacji.

10. Udaj się do salonu empik, do Punktu Info i podaj pracownikowi imię i nazwisko albo adres email, na który była założona rezerwacja.

11. Pracownik odnajdzie odłożony dla Ciebie produkt, za który zapłacisz w kasie salonu.

UWAGA: Dokładamy wszelkich starań, aby produkty na które przyjęliśmy rezerwacje były dostępne w naszych salonach. Niestety, może okazać się, że produkt przez Ciebie zarezerwowany został wykupiony przez innych Klientów zanim zdążyliśmy odłożyć go dla Ciebie albo że był uszkodzony. Poinformujemy Cię o tym fakcie e-mailem / SMS-em – niestety w takich przypadkach nie będziemy mogli zrealizować Twojej rezerwacji.