ver: 0.33

Wojciech Młynarski: Prawie całość

(CD)

Wykonawca:
(7)
84,99 zł
77,99 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Posłuchaj mp3
Dane szczegółowe
Opinie klientów (9)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
02.12.2016
Wojciech Młynarski: Prawie całość
Zbigniew Szac
Wojciech Młynarski klasa sama w sobie. Każdy kto interesuje się muzyką i historią muzyki , powinien mieć ten album. Ja znam twórczość Wojciecha teraz to prezent gwiazdkowy dla Córki która mieszka za granicą.Uczmy nowe , młode pokolenie.
20.04.2016
polska Cesaria Evora w formie
Piotr Bernard ANIŚKOWICZ
Doskonała nastrojowa płyta; świetna "polska Cesaria Evora"- w formie, bardzo dobrze zagrane i zaśpiewane kompozycje, magiczne saksofony, gorąco polecam
  • 5
31.01.2016
Powrót do tamtych lat - pozytywnie
laki
Odkąd pamiętam, gdy byłam małą dziewczynką, tata słuchał Młynarskiego. Do teraz mam w głowie teksty "jestem piłeczką pingpongową" czy "przyjdzie walec i wyrówna". Co dziwne - słowa wielu utworów Młynarskiego są nadal bardzo na czasie. Do tego lekkie. Przyjemne. I w dobrej oprawie muzycznej. W tym wydaniu płytowym dodatkowym atutem są wykonania tych piosenek przez znane i nieznane mi inne głosy. Coś fantastycznego. Nic dziwnego, że gdy kupiłam tacie tę płytę na gwiazdkę - pierwszy raz w życiu, specjalnie dzwonił do mnie z zagranicy, by podziękować. Bo wierzcie mi, trudno jest znaleźć trafiony prezent dla kogoś, kto ma niemal wszystko. A mi się udało. Polecam i Wam taką wycieczkę w przeszłość ze swoimi rodzicami :)
26.11.2015
Genialny ..................................................
Explorator
W Krakowie była i jest Piwnica a w Warszawie MŁYN... Klasykę godną Starszych Panów polecam Młodym Paniom i Panom. Bo "w Polskę idziemy", aby nam "Tego nie zabrakło"...
14.08.2015
Almanach polskiej poezji śpiewanej
Mirosław Makuch
Wysłałem płytę do Australii. Synowi - aby nie zapomniał jak piękny jest język polski, a wnukom, aby nie odszukali w tych wspaniałych tekstach kawałek "polskiej duszy". Pisanie o szacunku do Pana Wojciecha, za perełki polskiej poezji śpiewanej, za celność dowcipu, za nieśmiertelność jego porównań, byłoby już banalne. Wspaniałe płyty!!!
21.01.2015
Prawie całość
Klara
No cóż, spodziewałam się raczej usłyszeć wyłącznie głos Młynarskiego ale miło było posłuchać innych, jednak kupiłam płytę tylko dla niego i jestem trochę rozczarowana...
03.12.2014
Za mało samego Młynarskiego...
Paweł Prokopczyk
Tylko dwie płyty, na których śpiewa On sam, brak kilku piosenek, na które bardzo liczyłem, np. "Koza u rena", a toż to arcydzieło!
01.12.2014
sympatyczny męski głos
Ben
Wspaniała dykcja w miłej oprawie muzycznej. Daje do myślenia. Wiele znanych i mniej znanych tekstów w doskonałej oprawie muzycznej oraz doskonałych wykonaniach. Polecam zawarte morały, nadal aktualnych.
16.11.2014
Wyborna muzyka
Derliker
Wojciecha Młynarskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jego sława znakomitego tekściarza jest w pełni uzasadniona. Zbiór utworów ""Prawie całość"" stanowi bardzo szeroki wybór tekstów jego autorstwa w wykonaniu największych gwiazd polskiej muzyki - w opakowaniu znajdziemy aż 5 płyt wybornej muzyki.