ver: 0.33

Słowik

(ebook)

Autor:
(5)
32,90 zł
26,31 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy natychmiast. Produkt cyfrowy do pobrania z eBiblioteki
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (5)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
31.10.2016
Zachwycająca
rubikon
Opowieść, na jaką nie trafiamy często w Polsce - o wojnie, ale o wojnie na Zachodzie. Przyznajcie się, ile książek opowiadających o II wojnie światowej we Francji jesteście w stanie wymienić? Mi nie przychodzi do głowy żadna poza naukowymi opracowaniami dotyczącymi całej Europy. Głównie z tego powodu sięgnęłam po "Słowika", dostałam jednak o wiele więcej - dostałam przepiękną historię odważnych kobiet, dostałam trudne wybory, dostałam Francję jakiej nie znałam... Od środy nie mogłam się oderwać od lektury i dziś z całego serca mogę ją Wam polecić! Jeśli zastanawiacie się nad zakupem to wiedzcie, że książka ta nie bez powodu stała się bestsellerem i zbiera pozytywne recenzje. Ta książka jest po prostu hitem.
  • 5
25.10.2016
+
Maria
Podziwiam autorkę za podjęcie się wyzwania, jakim było napisanie "Słowika". Stworzenie książki fabularnej opartej na faktach to nie lada sztuka, tym bardziej jeśli w grę wchodzi opisywanie bohaterki wojennej - jak nie spłycić jej historii? Jak przedstawić jej życiorys w należyty, godny sposób? Kristin Hannah ma niesamowitą wręcz zdolność manipulacji uczuciami czytelnika - nie byłam w stanie podejść do opisywanych przez nią zdarzeń obojętnie. Niejednokrotnie w trakcie lektury miałam łzy w oczach... Jednocześnie fabuła wciągnęła mnie tak, że nie byłam w stanie odłożyć książki na półkę! Dobrze, że rozpoczęłam lekturę w weekend ;) Co jednak najważniejsze - autorka stale przypomina nam o piekle wojny. Piekle, które nigdy nie powinno się powtórzyć, ale o którym nie można też zapomnieć. "Słowik" przedstawia heroiczne kobiety w taki sposób, że piekła przez które przeszły nie zapomnę nigdy.
  • 5
25.10.2016
Książka, którą będę polecać każdemu
cytryna
Chciałabym, żeby takich powieści wychodziło w Polsce więcej. Rzadko kiedy trafia się książka z fabułą poprowadzoną tak, że czuję się jakbym oglądała bardzo dobry film. Dzieje się dużo, ale na szczęście jest też sporo miejsca na emocje - to właśnie emocje wylewające się z tej książki podbiły moje serce. Jest wzruszająco, ale nie tandetnie - Kristin Hannah dokonała w "Słowiku" czegoś, co wydawało mi się niemożliwe.
  • 5
23.10.2016
Piękna opowieść o trudnych wyborach
mój empik
"Słowik" Kristin Hannah jest książką, którą czyta się z zapartym tchem. Jednocześnie opisuje ona wydarzenia, w których nie chcielibyśmy brać udziału. Autorka doskonale przedstawiła dramatyczne wydarzenia związane z wojną i jednocześnie pokazała, że dokonywanie trudnych wyborów jest nie lada sztuką. Przez całą lekturę dręczyła mnie myśl: co ja zrobiłabym na miejscu tych silnych i odważnych kobiet? Czy dałabym radę? Czy wybrałabym dobrze?
  • 5
21.10.2016
Rewelacja!
pippa
Przepiękne wydanie, stosy książek wystawione w Empiku - wszystko to złożyło się na nieplanowany zakup, ale jakże udany! "Słowik" Kristin Hannah to historia wciągająca i zapewniająca czytelnikowi dużo emocji. Autorka podjęła się opisania uniwersalnego, ponadczasowego problemu - podejmowania trudnych wyborów. Zrobiła to po mistrzowsku i myślę, że każdy powinien przynajmniej raz przeczytać tę książkę.
Zobacz też