ver: 0.33

Syn

(ebook)

Autor:
(2)
39,90 zł
31,98 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy natychmiast. Produkt cyfrowy do pobrania z eBiblioteki
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (3)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
05.03.2017
Trzeba dać się porwać
dzuwunia
Początkowo trudno mi było zrozumieć, przenikająco się, pogmatwaną fabułę. Jednak po kilku rozdziałach akcja staje się zrozumiała i wyrazista. Fascynujący obraz rodziny, fascynujący obraz społeczeństwa, poruszające historie.
  • 5
03.03.2017
rozbudowana saga
Paulina
rozbudowana saga rodzinna, zakorzeniona w historii Ameriki i konfiktow meksykansko indiansko amerykanskich. historie przedstawicieli roznych pokolen, przeplatajace sie watki, przy ktorych poznajemy kulture obyczaje i sposob myslenia przedstawicieli roznych "obozow". od indian do nafciarzy, pelna paleta uczuc, odczuc, doswiadczen ,roznych punktow widzenia, konfiktow w rodzinie, etc. Bardzo fajna lektura, (choc niektore opisy skalpowania sa przesadnie szczegolowe), czytasz i wchodzisz coraz glebiej w rodzine Mc Cullough, liczac, ze autor pokusi sie o kolejny tom i opowie nam wiecej o pozostalych osobach z rodziny, do momentu az docierasz do konca, i juz wiesz ze autor postawil kropke nad I i kontynuacji nie bedzie.
09.12.2016
Piękna książka o trudach życia i ludzkich namiętnościach.
Alicja Chwedorowicz
Wspaniała książka, która wciąga i zaprząta myśli. Kolejne wydarzenia zaskakują czytelnika. Nie sposób przewidzieć, jak potoczą się losy bohaterów, tak jak nikt nie ma pewności, co wydarzy się w jego życiu w kolejnych latach. To powieść o ludziach, którzy całe życie tracą najbliższe im osoby i zmagają się z poczuciem straty. Przesłanie książki zawarte jest w motcie, mówiącym o tym, że każda potęga zrodzona z przemocy kiedyś upadnie. Fabuła rozgrywa się w scenerii znanej nam z westernów i z filmów z rodzaju "Dynastii", ale burzy amerykańskie mity o szlachetnych kowbojach, romantycznych Indianach i szczęśliwych bogaczach z Południa. Cieszę się, że dzięki panu Nogasiowi, który rekomendowal tę książkę w Trójce, mogłam ją przeczytać. Zaliczam ją do swoich ulubionych.
Zobacz też