ver: 0.33

Lawa, owce i lodowce. Zadziwiająca Islandia

(okładka miękka)

Autor:
(8)
  • Czytaj fragmentFragment
DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
produkt niedostępny dodaj do schowka ›
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (3)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 5
05.05.2017
erka
Islandia intryguje. Te słowa z okładki książki, najbardziej oddają treść całości. Mimo, że tak blisko Europy, a tak daleko. Lodowce, wulkany, gejzery i trudne do wymówienia nazwy. Jak choćby słynny wulkan, którego erupcja spowodowała niemały chaos w komunikacji lotniczej. Autorka w swojej książce przybliża nam zwykłe życie mieszkańców niezwykłej wyspy. A robi to w znakomitym stylu. W tej pozycji znalazły się nie tylko pełne humoru perypetie, ale i mnóstwo ciekawostek o mieszkańcach, o ich ulubionych potrawach, a nawet sporcie. Maleńka wyspa naznaczona specyficzną aurą. To trzeba przeczytać. Świetna publikacja, którą czyta się z uśmiechem na ustach. Można nie tylko dowiedzieć się sporo o Islandczykach, ale i o ich specyficznym poczuciu humoru, o ich życiu i o tym co uważają za najważniejsze. Mnóstwo zdjęć, to dodatkowo plus, tej niewielkiej rozmiarowo pozycji, a szkoda. Polecam, zachęcam do lektury.
  • 5
29.03.2017
karolina.laskowska92@wp.pl
Dla wszystkich potrzebujących aktualnych informacji o tym pięknym kraju lub mają ochotę na podróże książkowe w bujanym fotelu i dobrą literaturą.
  • 5
09.03.2017
Aż chce się pojechać na Islandię...
nana
Okładka i tytuł fajnie oddają treść książki - humor i dystans, który jest obecny w podejściu autorki do opisywanej podróży po Islandii. Czuje się, że autorka ma lekkie pióro, bardzo ciekawie opisała swoje spotkanie z wyspą, co sprawia, że aż chciałoby się samemu tam pojechać i zobaczyć te wszystkie gejzery i lodowce, pojeździć terenowym samochodem po islandzkich bezdrożach. A dodatkowo wrażenia wzmagają też piękne zdjęcia. Świetna pozycja dla osób, które planują podróż na Islandię, a także dla tych, które wolą podróże palcem po mapie.
Zobacz też