ver: 0.33

Wzór na smak

(okładka twarda)

79,00 zł
59,79 zł
Oszczędzasz
Wysyłamy w 24h. DARMOWA DOSTAWA do salonów empik
dostępność w salonie
Opis produktu
Dane szczegółowe
Opinie klientów (3)
Dodaj recenzję
Oceń produkt:
*
*
Dodaj recenzję Powrót
W przypadku naruszenia Regulaminu, Twój wpis zostanie usunięty.
  • 3
22.06.2017
eko
Duża, ciężka, malutkie literki, wg mnie - bardzo nieharmonijna pozycja. Przerost nieudanej formy nad treścią. W dodatku niestaranne wydanie - chcesz znaleźć pozycję ze spisu treści, to sobie szukaj, bo numeracja stron w spisie treści nie zgadza się z realną. Gruszka str. 202? Nic z tego. Na str. 202 nie ma żadnej gruszki, tylko policzki wołowe. Autor się namęczył, a ktoś, jak to w Polsce, zwalił całą robotę. Namawiam do reklamowania książki u wydawcy.
  • 5
21.06.2017
Godna polecenia książka
Agata Pawlak
Bardzo pięknie wydana książka. Idealny prezent nie tylko dla szefa kuchni. Świetne przepisy! W pięknym stylu książka pokazuje jak można łączyć smaki. Polecam.
  • 5
05.06.2017
Natala
Rewelacyjna książka kucharska, która pokazuje w prostu sposób jak komponować smaki w daniu. Idealna dla kuchennych improwizatorów, pokazuje z czym łączyć jakie smaki i produkty, aby końcowy posiłek był smaczny. Już wiele razy przekonałam się we własnej kuchni jak łatwo można doprawić potrawę, której "czegoś brakuje" i dopełnić jej smak. Autor promuje zdrowe i rozsądne podejście do jedzenia, w tekście czuje się jego pasję i pozytywne nastawienie. Zdecydowanie polecam wszystkim!
Zobacz też